Не забувай своє коріння

Дата: 26.04.2018 20:42

Нещодавно в селі Попівка пройшли поминальні дні. На території села знаходится два кладовища, на яких потрібно було добре потрудитися. І активні жителі нашого села виходили на суботник 10-го та 12 квітня цього року.

Новою бензопилкою,яку отримав від СКП « Благоустрій» наш  сільський  працівник Шиманський О.В. та з власною бензопилою наш житель – Шило В.В. також з сокирою в руках наш листоноша – Коваленко П.Л. Випиляли та вирубали старі дерева та кущі. Жінки вигрібали граблями суху траву та листя, старалися обробити навіть ті могилки, до яких уже нікому прийти. Видніються могилки наших учителів, односельчан. На фото всі такі знайомі лиця. А, які краєвиди з цієї  гори! Село, як на долоні, аж дух забиває!

В.о. старости села Попівка Савчук Н.І. була в перших  рядах. Слідкувала за безпекою та порядком виносу сміття в належні місця, допомагаючи громаді, одночасно керувала процесом, при цьому сама не розгинала спини. Також старався допомогти щось подати чи принести – батько нашої в.о. старости - Іван Степанович Проценко. 80–річний корінний житель нашого села, дитина війни. Він підбадьорював, підтримував та паралельно проводив екскурсію, розповідаючи про кожну людину, котрої уже немає з нами, дуже цікаві факти, згадуючи свою молодість, розповідав про історію нашого рідного  села. Він  завжди приймає активну участь у всіх сільських сходках і в усіх мироприємствах.

Втомлені, але задоволені своєю працею, сіли поблизу пообідати. З жалістю вдивляючись в сторону кладовища. У кожного своя втрата, свій біль…

« Хто сказав, що все проходить,-

Той не знав ні краплі горя!

Не заживуть на серці рани,

Просто звикнеш і болю...»

Жаль, що нас уже так мало залишилось в селі. Збільшується кількість пустуючих садиб, господарі яких тепер стали небожителями. Скільки дорогих і рідних людей спочиває тут!

Царство їм Небесне, а нам віка та здоров’я!

"Я пишаюсь Вами, односельчани!" – звучать слова подяки від нашого найстарішого 80- річного помічника, і на очі навертаються сльози від такої подяки.

Живіть довго та щасливо, дорогі наші односельці. Хай Бог береже Вас і Ваші сім’ї! Христос Воскрес!

Жителька села Попівка                               Мамонова  Н.М.