Головне - завзяття, а перемоги всі по-переду!

Дата: 02.05.2018 10:47

28 квітня в спортивних залах ЗОШ № 4 та 6 м.Канів проведено відкриту Першість з волейболу Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України серед жіночих команд. Захід відбувся за організаторської підтримки Черкаської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та Канівським районним ФОК «Колос».

В змаганнях приймали участь команди з міст Обухів та Українка, Канівського та Чорнобаївського районних  ФОК «Колос», Степанецької ОТГ, ДВК «Вікторія» з  м. Канів. За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал,  який проводився у спортивному залі ЗОШ № 4, вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: ДВК «Вікторія» з  м. Канів, м. Обухів, Канівський районний ФОК «Колос», Степанецька ОТГ відповідно. Обидві фінальні зустрічі закінчилися з рахунками 2:1.

Отже, 4 місце у збірної команди Степанецької ОТГ, третє місце у волейболісток команди з м. Обухів. Другими стали дівчата з ДВК «Вікторія» (м. Канів). 1 місце та кубок виборола збірна команда Канівського районного ФОК «Колос».Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями. Суддівство змагань здійснювали Юрій Колінько та Роман Секрет.
Організатори вдячні адміністраціям закладів за надані та належно підготовлені спортивні зали, а волейболісткам за видовищні ігри та незабутні враження.

А Степанецька ОТГ висловлює подяку збірній команді нашої громади в складі: Павленко Оксани, Однокоз Тетяни, Свєчкарьової Анастасії, Майстренко Мирослави, Кожухар Наталії, сестер Онуфрієнко Дарини та Наталії, Кульші Ярослави, Петриченко Мирослави за те, що вони гідно відстоювали честь нашої ОТГ.

Адже перемога - це не головне, а от спільна участь дає позитивні результати і надію на майбутні досягнення в цій сфері.

За інформацією Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос»