КРОК ДО РОЗВИТКУ

Дата: 13.05.2018 11:28

Гранти по 50000 гривень на реалізацію проекту мають можливість отримати 25 переможців конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» у Черкаській області

Конкурс мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку»агроіндустріального холдингуМХП, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Черкащині виступає Громадська організація «Ресурсний центр АНГО».

Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамкахконкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають25 переможців.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові, так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Черкаської області області, які подадуть до РЦ АНГО свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Черкаського, Чигиринського, Канівського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського районів Черкаської області.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Етапи конкурсу «Село: Кроки до розвитку»:

1. Ознайомитись із умовами конкурсу на сайті: http://ango.org.ua/;
  2. Пройти тренінг із написання проектів. Для цього потрібно зареєструватись за телефонами:

+38(067)472-12-00;  +38(066)957-70-11;  +38(063)560-97-51;   +38(0472)37-00-75

Одноденний тренінг ізнаписання проекту відбудеться у кожному районі за розкладом:

м.Черкаси

15 травня 2018 р.

м.Чигирин

17 травня 2018 р.

м.Канів

22 травня 2018 р.

м.Корсунь-Шевченківський

24 травня 2018 р.

м.Городище

29 травня 2018 р.

смт.Катеринопіль

03 травня 2018 р.

Заявки щодо участі у конкурсі приймаються до 18.00 год. 30 червня 2018 р.згідно зівстановленою аплікаційною формою бізнес-плану. Деталі на сайті: http://ango.org.ua/

1. Пройти конкурсне оцінювання та співбесіду.
  2. Зареєструватись (при потребі) в якості юридичних осіб, чи фізичних осіб-підприємців.
  3. Укласти договір з ПАТ «МХП» про надання гранту.
  4. Почати реалізацію проекту до кінця 2018 року.
  5. Інформувати прорезультати впровадження проекту.

Детальніше про конкурс «Село: Кроки до розвитку»на сайті: http://ango.org.ua/;або за телефонами.

Конкурс «Село: Кроки до розвитку» (Черкащина 2018) проходитьза підтримки агроіндустріального холдингу МХП  та Черкаської обласноїг ромадської організації«Ресурсний центр АНГО».