НАУКОВА ЛІГА СТАРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 13.05.2018 15:18

10 травня президент школи Доценко Олена була делегатом обласної звітно-виборчої конференції Ліги старшокласників Черкащини.

Перед уасниками заходу виступив з вітальним словом начальник управління освіти і науки Данилевський Валерій Вікторович. Коротко про демократичні засади учнівського самоврядування розповіла Назаренко Галина Анатоліївна. А вже потім до слова запросили президента Ліги старшокласників, яка підготувала фотозвіт діяльності Ліги.

Актив Ліги старшокласників Черкащини підготували хакатом "Напрацювання програми нульової смертності дітей на дорогах Черкащини, в якому прийняли участь всі учасники збору. Переглянули відеоролик "stop-булінг" та провели дискусію "Яким має бути президент Ліги старшокласників Черкащини?"

Після чого, лідери учнівського самоврядування взяли участь у тренінговому модулі "Спілкуємося та діємо". Після вдало проведеного дня учасники конференції втомлені та щасливі прощались із організаторами даного заходу