"Чотири роки йшла війна"

Дата: 15.05.2018 15:09

9травня цього року в Павлівському старостинському окрузі пройшли заходи приурочені 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні під назвою "Чотири роки йшла війна". Урочистий мітинг проходив в селі Павлівка о 10 годині біля пам`ятника Загиблим воїнам-односельчанам, а потім, о 12:00 в Новоукраїнці відбувалось продовження заходу неподалік місцевої каплички, що біля пам`ятника, куди і було покладено квіти від односельців та місцевих підприємців.

Слова вдячності та глибокої пошани виголосила Юлія Вікторівна Мітакі, заступник голови з гуманітарних питань, до неї приєднався Леонід Миколайович Дука, виконуючий обов`язки старости. Також вшанувати пам`ять полеглих в боях односельчан прийшли дітки та молодь села, піснями та віршами вони засвідчили свою повагу до їхніх подвигів, їхньої відданості своїй батьківщині. Цим самим молодь дає зрозуміти, що гордість за свій народ, свою історію дає їм наснагу будувати нашу країну, робити її сильною, вільною, а головне - миролюбивою

. А ще свої чарівні пісні подарував усім присутнім місцевий аматорський жіночий колектив "Кумоньки", адже жоден захід цього старостинського округу не відбувається без цих завзятих жіночок. Бо українська, щира пісня не раз зігрівала душі наших бійців у ті далекі воєнні часи, і сьогодні із піснею легше подолати всі труднощі. Свій вагомий внесок у ці урочисті події внесла і Валентина Іванівна Балинська, яка завжди виступає щедрим меценатом свого творчого колективу і не тільки. Цього разу вона презентувала своїм "Кумонькам" 1000 гривень на розвиток таланту.

Такі ж урочисті мітинги пройшли по всіх старостинських округах в такому порядку:

ПЛАН ЗАХОДІВ ДО 9 ТРАВНЯ ПО СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ

Місце проведення

1.

Урочистий мітинг «Ваш подвиг  викарбовано у вічності», покладання квітів, панахида за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни, вшанування ветеранів війни по домівках

с.Степанці

Братська могила, центр села

Братська могила по вул.Слобода

2.

Мітинг  вшанування пам’яті загиблих односельців села Попівка «Подвиг, пам’ять, життя»

с.Попівка

Біля сільського БК

3.

Урочистий мітинг вшанування загиблих односельців у роки війни, «солдатська каша» для ветеранів і громади села

с.Горобіївка

4.

Урочистий мітинг, покладання квітів, вшанування пам’яті героїв – визволителів села та загиблих односельців у роки війни

с. Копіювата

5.

Мітинг — реквієм вшанування загиблих односельців та воїнів – визволителів села Мартинівка, Дарівка «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

с.Мартинівка

Пам’ятник  Солдату – визволителю біля НВК

6.

Урочистий мітинг,покладання квітів

с.Беркозівка

7.

Урочистий мітинг покладання квітів до Пам’ятника загиблим героям – визволителям та  односельцям у роки війни «Їх імена навічно у граніті!»

с.Полствин

Біля пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам