Міжнародний день сім`ї

Дата: 15.05.2018 15:55

Слово «сім'я» має в своїй основі корінь «сім», що має відношення до продовження роду, до виховання дітей, що у всі віки вважалося і вважається головним призначенням сім'ї.

Усвідомлюючи роль сім'ї в житті суспільства, 15 травня Генеральна Асамблея ООН оголосила Днем сім'ї. Будучи основою суспільства, сім'я залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступного розвитку поколінь

Справжня цінність в житті - це рідні та близькі люди. Вітаємо з днем сім'ї та бажаємо взаєморозуміння, щастя, райдужних планів і безлічі цікавих занять. Нехай Ваша сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Любові, краси, доброго майбутнього, достатку і спільного розвитку!