НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРОДОВЖУЄ НАБІР НА НОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Дата: 24.05.2018 10:04

Шановні голови місцевих рад!

Інформуємо Вас, що у Національній академії державного управління при Президентові України продовжується набір на нові спеціалізації для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів та усіх зацікавлених у місцевому і регіональному розвитку:

• «Управління регіональним розвитком»;
  • «Місцеве самоврядування»;
  • «Управління містом»;
  • «Багаторівневе врядування».

Спеціалізації запроваджено в межах нової спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Вони сформовані з урахуванням сучасних європейських і вітчизняних тенденцій розвитку регіонального управління й місцевого самоврядування та відповідають світовим стандартам у галузі публічного адміністрування.

Спеціалізації забезпечують формування у слухачів практико орієнтованих компетентностей, які сприятимуть суттєвому покращенню діяльності місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій і бізнес-партнерів.

Забезпечує спеціалізації кафедра регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом.

Прийом документів здійснюється по 1 червня 2018 року. Детальні умови прийому і вимоги до документів можна узнати на сайті Національної академії або за телефоном кафедри. Очікуються зміни умов прийому, зокрема, суттєве розширення переліку категорій оплати праці тих, хто може поступити до Національної академії на навчання за державним замовленням.

Слухачам Національної академії надається гуртожиток.

Запрошуємо на навчання!

Додатки:

1. Інформація про Національну академію й умови вступу.
  2. Інформація про спеціалізації і кафедру регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом.

Додатково інформацію можна отримати на сайті Національної академії www.асаdemy.gov.uа, сайті кафедри http://www.ukrregion.org.ua або за телефоном кафедри (044) 456-82-77, або приймальної комісії (044) 455-68-01.

Буклет кафедри РУМСУМ