НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Дата: 24.05.2018 10:11

Під час введення в обіг нових зразків грошових знаків національної валюти Національний банк України виготовляє інформаційні матеріали (плакати, буклети) з описом їх характеристик та систем захисту від підробок для розповсюдження на безоплатній основі, зокрема, серед державних установ і організацій України, освітніх установ, установ пенсійного фонду та соціального захисту, центрів адміністративних послуг, громадського транспорту, в тому числі в метрополітені, інших громадських місцях області (міста). Основною метою розповсюдження таких інформаційних матеріалів є запобігання втрат населення і збитків підприємств від можливого приймання підроблених банкнот і монет. З огляду на зазначене, та враховуючи доручення Кабінету міністрів України від 21.04.2018 № 10529/1/1-18 (до листа Національного банку України від 15.03.2018 № 50-0007/14620) просимо в строк до 30.05.2018 надати загальну кількість плакатів і буклетів, яка необхідна для розміщення в установах і організаціях області (міста). Наголошуємо, що плакати і буклети будуть передані на безоплатній основі і доставлені Національним банком або підприємством-виробником. Для оперативного вирішення зазначених питань просимо звертатися до Ліхова Юрія Владиславовича за телефоном (044) 590-14-67 та засобами електронної пошти (Yurii.Likhov@bank.gov.ua).

Директор Департаменту грошового обігу В. П. Зайвенко