ВШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ

Дата: 25.05.2018 15:14

22 травня, у Каневі відбулися традиційні заходи із відзначення 157-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка..

Гості міста та канівці активно взяли участь у традиційній ході від Успенського собору до місця вічного спочинку Тараса Шевченка – Чернечої гори.

До урочистих заходів долучилися голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, його перший заступник Віталій Коваль, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, голова Канівської РДА Дмитро Шелест, очільник Канівської районної ради Олег Лактіонов, міський голова Ігор Ренькас та інші.

Також вшанувати пам’ть Кобзаря та покласти квіти до його могили прибув і голова Степанецької ОТГ Олександр Іванович Яременко.

Всі, хто долучилися до цієї акції є справжніми патріотами своєї землі, а слово Тараса Шевченка надихає нас усіх творити гідні вчинки для щасливого майбуття нашої Батьківщини.