РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ

Дата: 08.06.2018 09:56

7 червня в селищі Степанецькому пройшла виїздна робоча зустріч місцевих  жителів із керівництвом Степанецької ОТГ та спеціалістами в різних сферах діяльності. На збори прибули: Олександр Іванович Яременко, голова громади, Павло Михайлович Зоренко, перший заступник сільського голови, Володимир Борисович  Гаврищук, начальник відділу земельних ресурсів Степанецької ОТГ, Наталія Миколаївна Вовчинська, секретар сільської ради, Ольга Дмитрівна Козак, директор СКП «Благоустрій»,  Любов Михайлівна Бурнакова,спеціаліст з питань земельних ресурсів, Володимир Андрійович Братаніч,директор філії ТОВ НВФ «Урожай». На порядку денному піднімалися різні питання стосовно благоустрою села, про зміни в нарахуванні земельного податку та про оформлення приватизації земельних ділянок , про вирішення проблем із ремонту  ФАПу,  про відновлення дитячого майданчика, про реконструкцію дитячого садка та багато інших, актуальних для сільських мешканців, проблем. Після активного обговорення всіх цих тем, сторони вирішили більш детальніше вивчити всі шляхи подолання нагальних проблем та спланувати ще одну зустріч для їх остаточного вирішення.