Завершено сезон юнацького футболу

11 червня 2018 року на стадіоні «Маракана» с. Степанці проведено  відкриту Першість Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу серед юнаків 2002-2004, 2005-2007  р.н. В змаганнях приймали участь 4 команди юнаків Степанецької СШ, Грищенецького та Бобрицького НВК.    Першість проведено як завершальні змагання сезону 2017-2018 навчального року.  Переможцями змагань стали юнаки Степанецької відділення з футболу Канівської районної ДЮСШ «Колос».  Також проведено турнір на кращого нападаючого гравця, воротаря та на вправнішого жонглювальника з м’ячем. В кінці заходу діти насолодилися смачною кашою, солодкими напоями, які надав спонсор заходу Когус Володимир.

А головне діти отримали задоволення від гри у футбол та спілкування з однолітками під час змагань. На завершення  директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро подякував тренерам за працю, побажав гарного відпочинку під час літніх канікул,  дітям - спортивного удосконалення, фізичного та духовного розвитку та кращих успіхів та нових злетів в новому навчальному році.

За інформацією Канівської районної ДЮСШ «Колос»