І КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

Дата: 20.06.2018 06:44

Вже не перший рік на ставочку села Степанці, який в народі називають «Волькова яма» люди помічали пару лебедів. Красиві, граційні і величаві вони поважно плавали над плесом води подалі від людських  очей. Мабуть вивчали територію та навколишнє оточення. А цього року пара вже плаває не сама – пухнастими грудочками за граційними батьками дріботять п’ятеро малюків. Спочатку жителі села, дорога яких пролягає через це місце, просто милувалися сімейкою, фотографували, а потім почали потроху підгодовувати птахів. І тепер лебеді вже самі підпливають до берега, коли хтось із людей підходить , щоб помилуватися на цю красу.

Фото без опису Цікавими поглядами немов запитують відвідувачів: «А ти що приніс?» Тож, кожен , хто іде в гості до цього сімейства, то вже й старається прихопити пернатим якогось смаколика.

От і стали вони для всіх, хто не байдужий до природи, немов би вже своїми. Хто, хоча б разочок із ними поспілкувався, той прикіпає до них всім своїм серцем. Адже скільки ніжності, краси і простоти в цих чудових створіннях. А головне – вони довіряють нам, людям. Не дарма їх вважають символом любові та вірності, тому що таку красу і сотворила сама любов. Тож бережімо цей безцінний скарб нашої багатої Української землі. І краса врятує світ.