Казка в Мартинівській школі

Дата: 20.06.2018 15:46

Казка – це світ чарівний та незвичний,
Казка – це диво, сповнене краси.
Поринуть в казку, це ж бо так цікаво,
Це справді свято, радість для душі.

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок, народних оповідок, пісень та прислів’їв.

Кожному з нас в дитинстві матуся розповідала оповідки, казки які виховували в нас віру в дива. Казка це завжди щось чарівне та дивовижне, яке сягає за межі нашої повсякденної реальності. Завдяки казці ми можемо побувати в різних незвичайних місцях, поспілкуватися з казковими героями.

Днями багато гостей з літнього дитячого табору «Сонечко» Мартинівського НВК зібралось у казковому місці – Мартинівській сільській бібліотеці. Вони всі разом відвідали бібліотеку.Діти були вражені кількістю літератури, яка міститься в бібліотеці. Бібліотекар Гаряча Наталія Володимирівна не тільки провела екскурсію по бібліотеці, а й прочитала для них українську народну казку «Колосок». Діти були дуже задоволені, вони з позитивними емоціями повернулися назад до табору.

Казки допомагають сіяти в серцях дітей Добро, Милосердя, Любов та Дружбу. В.О.Сухомлинський писав: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною порошинкою».