Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника!

Дата: 27.06.2018 13:07

23 червня відбувся святковий випускний вечір для учнів Мартинівського НВК. Саме в цей день учні попрощались з дитинством і востаннє сказали “прощавай” своїй першій альма–матер.З цією важливою подією випускників прийшли привітати в.о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля Алла Василівна, вчителі, батьки та друзі. Багато теплих слів в цей вечір почули в свою адресу випускники.

У подвір’ї школи, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Десять впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали атестат. Директор школи – Боярчук Алла Іванівна від щирого серця подякувала батькам випускників за підтримку і розуміння, за добро і натхнення, за небайдужість.

Після офіційної частини вечора, випускники показали свої таланти: останні пісні, вірші, присвяти, останній шкільний вальс. З посмішками на обличчях та сльозами на очах учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільної ери. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії і сподівання випускників здійсняться.

Тож, хай Вам щастить, у добру путь!