ФК « Росава-Наша Ряба у черговому матчі 10 туру чемпіонату Черкаської області здобуває розгромну перемогу над «Авангардом»

Дата: 04.07.2018 15:23

Голи: 16' Чорноіван, 35' , 58' , 60', 75' Панічев, 47' Конюша , 67'Головко, 82' Кисіль.

ФК «Росава-Наша Ряба» : О.Сорокін, І.Нікитенко, А.Вовк, П.Понежда, В.Бовшик,О.Конюша, О.Панічев, М.Головко, Д.Чорноіван, І.Франчук, В.Матяш.

В.Франчук, І.Кисіль, В.Петришин, В.Столяр.

Головний тренер : Яременко Станіслав.

30 червня на стадіоні «Маракана» був зіграний черговий матч 10 туру між командами ФК «Росава-Наша Ряба» с.Степанці та ФК «Авангард» с.Монастирище ,які займають 5 та 12 сходинку турнірної таблиці. З такими місцями ,можна було з прогнозувати кінцевий результат гри, але згадавши матч з ФК «Колос» ,то  не варто не до оцінювати суперників за місцем у турнірній таблиці.

Після ряду настирливих  атак «Росави»  вже на 16' Чорноіван Дмитро впевненим ударом по воротах  відкрив рахунок на табло (1:0). За ним на 35' найкращий бомбардир Панічев Олександр забиває 2-й м’яч у ворота суперників(2:0) .

Перший тайм показав ,що  все можливо , і прогнози  можуть бути вірними. Адже  степанчани  виглядали  зібранішими та  тактичнішими  на футбольному полі.

П'ятнадцять хвилин перерви та настанов тренера  далися  в знаки.  В другому таймі «Росава –Наша Ряба» ввійшла в азарт і вже на 47' Конюша Олексій забиває 3-й, на 58' Панічев Олександр  забиває 4-й , через дві хвилини і 5-й м’яч у ворота «Авангарду» (5:0). Та на цьому Росавці не зупинилися , Головко Максим на 67' обвівши захист та вийшовши сам на сам з воротарем влучно закотив круглого. Рахунок 6:0. І , довівши своє звання, найкращого бомбардира Панічев Олександр на 75' забиває 7 м’яч суперникам. Завершальним став  8-й гол Кисіля Ігоря ,який на 82' з льоту,  без шансів для воротаря , забив м’яч у ворота.

8:0 , впевнена перемога ФК «Росава-Наша Ряба» і плюс 3 очки до загальної суми.

Наступний і останній матч в цьому колі  ФК «Росава-Наша Ряба» проведе 08.07.2018 в с.Паланка Уманського району з ФК «УТК».

Бажаємо лише перемоги!!!

Усі матчі 10 туру
СК «Ніка» — «Альтаїр» 0:6
СК «Базис» — ФК «Черкаський Дніпро-2» 4:2
«Златокрай-2017» — «ЛНЗ-Лебедин» 0:4
«Олімп» — ФК «Спартак» 9:3
ФК «Колос» — ФК «УТК» 0:0
«Росава-Наша Ряба» — ФК «Авангард» 8:0

Керівництво футбольного клубу  висловлює щиру подяку - Прат" Миронівська Птахофабрика" та виконавчому  комітету Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, за їхню постійну спонсорську допомогу та підтримку, і надіється на подальшу співпрацю.