ДУБИ РУБАЮТЬ - ТРІСКИ ЛЕТЯТЬ!

Під час проведення інвентаризації земель Степанецької ОТГ, працівниками Мартинівського старостинського округу було виявлено масові вируби дерев дуба, які ростуть в лісосмугах,

про що вони негайно повідомили керівництво  ОТГ, яке прийняло рішення взяти цю ситуацію під контроль та провести ряд заходів по виявленню та запобіганню злочинних дій невідомих правопорушників.

І результат не забарився. При проведенні встановленого чергування, зловмисників спіймали на «гарячому», коли вони навантажили  грузовий автомобіль дубовими колодами для транспортування накраденого майна до пункту накопичення, щоб в подальшому використати його для власного збагачення.

Уповноваженими представниками  Степанецької ОТГ було затримано не проханих гостей, та здійснено виклик працівників правоохоронних органів, яким і було їх передано. На даний час проводяться слідчі дії.

Винні обов’язково будуть покарані.  Адже, як говориться в старому, доброму прислів’ї: « Легких грошей не буває».