Відбувся матч 11 туру серед найсильніших аматорських футбольних команд області

Кількість переглядів: 664

Фото без опису

Відбувся матч 11 туру серед найсильніших аматорських футбольних команд області

ФК “УТК” - “Росава-Наша Ряба” 7:1
6′ 45+1′ О. Раковський, 51′ 52′ Пемпем Нжоя, 85′ Є. Єжаченко, + 87′ Д. Подколзін, 89′   -54′ М. Кас’яненко

8 липня в с. Паланка Уманського району, відбувся черговий  матч 11 туру серед найсильніших аматорських футбольних команд області.

Зустрічалися команди «Росава – Наша Ряба» с.Степанці( 5 сходинка) та ФК «УТК» Уманського району(2 сходинка турнірної таблиці).

О. Сорокін, І. Нікитенко, П. Понежда, В. Бовшик, А. Вовк, В. Матяш,   І. Франчук, О.  Панічев, М. Головко, Д. Чорноіван, М.Касяненко, В. Франчук, В. Петришин, О. Конюша, О. Болюк, І. Кисіль.

Матч видався  дуже важким та емоційним. Гра на полі господарів, без підтримки вболівальників, плюс 5 годин в дорозі, все це зіграло  не на нашу  користь, адже команда мала всі шанси і можливості на перемогу або хоча б зберегти нічию.

З перших хвилин матчу «УТК» почали штурмувати ворота  «Росави» і вже на 6' О. Раковський скориставшись помилкою степанчан відкрив рахунок на табло. 1:0 на користь господарів.

Оговтавшись від швидкого голу, «Росава»  активно почала виправляти ситуацію, але захисники  «УТК» впевнено відстояли  свою позицію, і після чергової контратаки господарів,  отримавши гол у роздягальню, знову від О. Раковського, з  рахунком 2:0 команди пішли на 15-ти хвилинну перерву.

Другий тайм взагалі став провальним для підопічних  С. Яременка. Так і не зібравшись з силами, м’яч ще 5 разів перетинав лінію воріт  «Росави».

Після дубля на 51′ , 52′ Пемпем Нжоя, нарешті на 54' гравець «Росави» Касяненко Микола отримавши гольову передачу, майже з центра поля, сильним ударом заніс м’яч у ворота «УТК». Рахунок 4:1.

Один забитий гол, хоч і при такому рахунку, підняв впевненість команди. Гра стала більш жорсткішою, і отримавши фол останньої надії гравець «Росави» Павло Понежда був вилучений з поля, степанчани залишилися в меншості. Ряд офсайдів, обрізок від «Росави» і «УТК» знову робить гольовий момент, який на 85′  реалізовує Є. Єжаченко. Рахунок на табло 5:1. Чергова атака «УТК», емоції беруть гору, і голкіпер «Росави» активно захищаючи свої ворота отримує пенальті, який вдало пробив Д. Подколзін (87') Рахунок 6:1.

І на останніх хвилинах скориставшись розгубленістю степанчан,              А. Манасян зробивши вдалий дриблінг приносить 7 забитий м’яч  ФК «УТК»

Кінцевий результат гри 7:1.

З 5 місцем у турнірній таблиці «Росава- Наша Ряба» закінчує перше коло чемпіонату.

Друге коло, уже під новою назвою ФК «РОСАВА» степанчани розпочнуть 18 серпня на виїзді.