ГОЛОВА ПРОВІВ ЗУСТРІЧ В МАРТИНІВЦІ

Дата: 10.07.2018 15:28

10 липня цього року в село Мартинівка завітав голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко разом із начальником відділу земельних ресурсів Степанецької с/р ОТГ Гаврищуком Володимиром для зустрічі із місцевими жителями , щоб обговорити  питання стосовно земельного законодавства України. В ході розмови було розглянуто такі питання:

-Приватизація земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) під існуючими будинками.

-Приватизація земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

-Реалізація розпорядження кабінету Міністрів України щодо передачі земель с/г призначення із державної власності в комунальну.

-Створення громадського пасовища.

-Виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Також багато запитань прозвучало і до голови громади. Олександр Іванович роз’яснив ситуацію стосовно вуличного освітлення, ремонту доріг. Дав відповідь про створення освітянського округу, розібрали ситуацію на рахунок відпочинку жителів села біля ставка. Також голова коротко звітував про пророблену роботу нашої ОТГ, про залучення інвестицій, про створення робочих місць та перспективи розвитку нашої громади.

А ще, під час зустрічі Олександр Іванович урочисто вручив номерний знак на трактор МТЗ з дробаркою для переробки сировини для брикетів, придбаний для потреб  комунального підприємства «СТЕП-АГРОБУД» .

Засідання пройшло в дружній невимушеній атмосфері.