В ПОПІВЦІ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 31.07.2018 15:45

29 липня в селі Попівка, що розташоване на території Степанецької ОТГ відбулося свято села. День села як офіційне свято тут проводилося вперше.

Хоч ця місцевість і не густо заселена, але люди дружні, прийшли всі ті мешканці, які не байдужі до того, що відбувається в їхній громаді. Біля сільського клубу було урочисто і затишно, вечірнє повітря наповнював піднесений настрій присутніх.

Відкрив це гарне свято Олександр Іванович Яременко, сільський голова Степанецької ОТГ,

прийнявши святий хліб на знак пошани від людей цього працьовитого села, також до слова запросили Павла Михайловича Зоренка,

першого заступника голови громади. Ну, а Ніна Іванівна Савчук, на правах господині ,розпочала свято привітальним зверненням до своїх односельчан та гостей цього заходу.

Творчий колектив Попівки наповнив чудовим народним співом площу біля клубу, адже в українській пісні ці сільські трудівниці відкрили всю глибину душі нашої простої сільської жінки.

Скільки любові і тепла до рідного краю в серцях і очах цих талановитих берегинь традицій свого краю. Розділити таку світлу радість за відродження українського села, до Попівки завітав творчий колектив «Роси» села Степанці.

Концерт видався на славу. Коли лине пісня – душа радіє, адже, ще наші прадіди говорили, про те, що з піснею і відпочивати, і працювати набагато легше. Було сказано багато слів на адресу найпочесніших людей Попівської громади.

Не забули ні про найстаршого, ні про найменшого жителя села,

також відзначили найстаранніших працівників, які славно працюють на нашій землі.

А ще проводився розіграш лотерейних квитків. Під кінець свята всіх присутніх голова громади почастував смачним духмяним короваєм,

потім народ запросили до святкової козацької каші, яку зварили на живому вогнищі із димком та любов’ю.

І на завершення святкової програми в нічному небі засяяв різнобарвний феєрверк.

Мешканці села були в захваті від такого вдалого свята і від щирого серця дякували керівництво нашої громади за подаровані позитивні емоції та святковий настрій.