РОКИ ПРОЙШЛИ - ДОБРО ЗАЛИШИЛОСЯ

Дата: 08.08.2018 21:56

03.08.2018 року з 95-ою річницею з дня народження, прийшли привітати Марію Устимівну Костенко, найстаршу жительку с.Копіювата, Тетяна Іванівна Зуб, депутат сільської ради та працівник сільської ради, Світлана Іванівна Будник.

Ювілярка народилася 3серпня 1923 року в с. Беркозівка Канівського району Черкаської області, де й проживала разом із своєю сім’єю та працювала на різних роботах. Сім’я мала трьох дітей. Але в тяжкі роки війни,ще зовсім маленьким, помирає їхній син, який народився в 1940 році. Після цієї трагедії, в 1953 році сім’я з двома дітьми: сином 1947 року та дочкою 1948 року народження переїхала на постійне місце проживання в селище Копіювате. Тут, до виходу на пенсію в 1978 році, Марія Устимівна постійно працювала в радгоспі Мартинівського цукрового комбінату. Після смерті чоловіка в 1995 році, проживала з сім’єю сина в селищі Копіювате. Та, коли тяжка хвороба забрала і другого її сина, в 2004 році за Марією Устимівною, яка майже повністю втратила зір, тепер піклується сім’я дочки Валентини. На сьогоднішній день родина проживає в селі Копіювата. Хоча життя цієї жінки було не легким, та вона не розгубила своєї доброти та людяності, радо зустріла гостей та розділила із ними світлу мить святкування такого поважного ювілею.