Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» !

Дата: 09.08.2018 21:15

Відділ освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області. Навчальний заклад знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 2, с. Степанці, Канівський район, Черкаська область.

Умови оплати праці – 10 000 грн. на місяць.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу

Участь у конкурсі може взяти особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії з 09 серпня по 29 серпня 2018 року включно.

Документи приймаються за адресою: м. Канів, вул. 206 Дивізії, 10-А, к.119, відділ освіти, молоді та спорту  Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Дата та місце проведення конкурсного відбору

Конкурсний  відбір переможця конкурсу здійснюється 07 вересня 2018 року у приміщенні комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти»  (вул. Гайдара, 2, с. Степанці, Канівський район, Черкаська область).

Конкурс проводиться  в 2 етапи (протягом дня).

І етап – о 09.00 год. проведення відкритої публічної презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 20хв.).

ІІ етап – о 10.30 год. перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту»,  інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р (перевірка знання законодавства проводиться у формі письмового тестування);

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.

Критерії оцінювання тестувань та ситуаційних завдань

Для перевірки знання законодавства конкурсантам на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти буде запропоновано витягнути один із десяти білетів. Кожний білет повинен містити 9 (дев’ять) тестових запитань та 1 (одне) ситуаційне завдання. Правильна відповідь на одне тестове питання оцінюється в 2 бали, правильна та повна відповідь ситуаційного завдання оцінюється в 5 балів. Максимальна кількість балів за правильні відповіді становить 23 бали.

При оцінюванні враховується:

- знання законодавства України та принципів сучасного педагогічного менеджменту;

- вміння критично мислити;

- здібності до самостійних дій в умовах реформування освіти;

- бачення перспективи розвитку освітнього закладу.

Для письмової відповіді на білет та ситуаційне завдання надається до 2год. 30 хв.

Особи, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання, до участі у конкурсі не допускаються.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсного відбору за телефоном: (096) 193 71 99 Костенко Наталя Миколаївна.

Перелік питань для тестування осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освітиСтепанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Зразки ситуаційних завдань.