Турбота про дітей

Дата: 15.08.2018 14:59

Незабаром прозвучить перший дзвінок і покличе дітей у світлі класи до нових знань, до нових відкриттів. На сьогодні в закладах освіти громади проводяться різнопланові ремонтні роботи. Так, наприклад, в Мартинівському НВК проводиться ремонт каналізації в шкільній їдальні, яка введена в експлуатацію ще у 1974 році і з того часу жодного разу не ремонтувалась, в результаті чого старі комунікації вийшли з ладу і з’явилась реальна загроза руйнування фундаменту школи.

Нині вже демонтована стара каналізаційна система, прокладено нові комунікації, побудовано три каналізаційні колодязі. Також негайного ремонту потребували східці на вході до школи. Для їх ремонту сільською радою були виділені кошти на придбання будівельних матеріалів, а самі роботи виконують працівники закладу.

В Беркозівській та Малоржавецькій гімназії проходять роботи по заміні вікон в класах початкової ланки. В планах на цей рік також ремонт системи опалення Малоржавецької гімназії та облаштування відмостки та накриття входу Беркозівської гімназії.

Наші діти під час навчання повинні почуватися комфортно, безпечно й щасливо. Першого вересня їх радо зустрінуть педагоги в оновлених і затишних освітніх закладах.