ДОБРЕ СЕРЦЕ - БЕЗЦІННИЙ СКАРБ

Дата: 15.08.2018 16:25

15 серпня цього року, теплого літнього дня святкує свій ювілей, 80 років, чудова людина - Наконечна Віра Олексіївна, жителька села Степанці. Маленька тендітна жіночка, зморена роками праці, але в очах такий теплий і довірливий вогник, що може розтопити ,будь-яку кригу, відкрита посмішка та натруджені добрі руки – ось той безцінний спадок, який людина може передати своїм дітям та внукам.

Затишне подвір’я зустріло гостей привітними квітами, які неначе діти, горнуться до своєї господині, в хаті приємна прохолода та вишита на рушниках вся доля господині цієї оселі.

Юля Вікторівна Мітакі, заступник сільського голови, Наталія Миколаївна Вовчинська, секретар Степанецької сільської ради та Петро Васильович Добровольський, начальник відділу ЖКГ від імені сільського голови приїхали привітати ювілярку із такою поважною датою, подарувати хороші слова, чарівні квіти та теплий подарунок на згадку.

Іменинниця була приємно вражена та розчулена, від усього серця дякувала керівництву нашої громади за те, що не забувають про літніх людей та не обходять їх своєю увагою.