Підготовка до 2 кола чемпіонату Черкаської області з футболу

Дата: 16.08.2018 20:20

Стадіон" Маракана", що розташований в с.Степанці, є гордістю Степанецької ОТГ.  Майже всі спортивно-святкові заходи проводяться на цьому стадіоні, зокрема футбольні матчі, на які приходять сотні вболівальників. Наразі на стадіоні "Маракана" проводиться підготовка до 2 кола чемпіонату Черкаської області з футболу, в якому приймає участь ФК" Росава" с.Степанці.

Для належної організації чемпіонату, а саме відповідного стану поля, завдяки допомозі виконавчого комітету Степанецької с/р ОТГ було встановлено полив трави на футбольному полі, адже через сильну спеку трава пожовкла, а в деяких місцях взагалі перестала рости.

ФК"Росава" виносить щиру подяку виконавчому комітету Степанецької с/р ОТГ та надіється на подальшу співпрацю.

Велике прохання до відвідувачів стадіону!!!

Ставтеся з повагою до майна стадіону.

Не залишайте за собою сміття. Не робіть стежку  на футбольному полі, скорочуючи шлях до річки , не заїжджайте на територію поля авто-мото-вело засобами, для цього є асфальтована доріжка.

Дякуємо за розуміння.

З повагою КП ФК "Росава".