Допомагай і подорожуй

Дата: 17.08.2018 22:19
Кількість переглядів: 453

Дуже цікавий формат співпраці запропонував БФ "Урожай Громаді"- це спільна праця місцевих жителів та членів молодіжної Громадської організації "Допомагай і подорожуй". Молода, завзята, весела, ініціативна молодь прийде на допомогу громаді в виконанні робіт на суспільну користь. Днями в Степанецьку громаду в Мартинівський старостинський округ завітав молодіжний десант.

До команди волонтерів долучилися також і місцеві активісти: завідуюча Дарівським сільським клубом Тутова О.Ю., бібліотекар Гаряча Н.В., двоє робітників КП «Благоустрій», підсобний робітник «АЛГ-АГРО», депутат сільської ради даного округу Крикун О.Г. та, звичайно ж, в. о. старости Бусля А.В.

Небайдужа до благоустрою свого села, місцева молодь та діти теж прийняли дуже активну участь у проведенні акції з покращення виду навколишньої території біля Дарівського сільського клубу.

Вони працювали із ентузіазмом справжніх господарів своєї громади, за принципом: «Хто ж, як не ми?». Громада підкріпила юних працівників смачним сніданком, обідом частував БФ «Урожай громаді»,

ну а на вечерю всіх присутніх господарі запросили до козацької каші. Тож, гуртом і працювати легко, і їсти весело.

Молодь залишилася дуже задоволеною після такого спільного проекту, адже це – і нові знайомства, і обмін досвідом, та й добре діло завжди зближує, особливо молодих та завзятих.

Такі проекти необхідно підтримувати та проводити серед молоді.

Керівництво Степанецької громади та жителі Мартинівського старостинського округу щиро дякують організаторам та учасникам цього проекту за плідну працю!