А НА СПАСА - ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 21.08.2018 06:13

Фото без описуФото без опису

19 серпня село Малий Ржавець наповнилося піснями та радісним сміхом, веселим гомоном. Сьогодні тут святкували День села. Розпочалося святкування у Свято-Михайлівському храмі,де жителі села зібралися освятити яблука та груші.

Потім у сільському клубі розпочалося справжнє дійство.

На таке гарне свято завітав і Олександр Яременко-сільський голова, який привітав і господарів, і гостей із цим днем, побажав присутнім успіхів у спільних справах, до всіх вітань,

із добрим словом, приєдналася Юлія Мітакі-заступник голови із гуманітарних питань,

також розділити радісну мить із Малоржавецькими жителями приїхав

Олександр Воскобойнік - директор ТОВ НВФ «Урожай громаді».

Місцеві таланти порадували своїх односельчан гарними піснями, танцями, веселими сценками.

А для того, щоб артистам було зручніше проводити репетиції Ірина Ванникова - громадський діяч, засновник соціальних проектів, подарувала на сільський клуб сертифікат в розмірі 5000 гривень для придбання фурнітури. Оксана Михайлівна Савенко виконуюча обов’язки Полствинського старостинського округу була дуже вдячна за такий щедрий подарунок.

Підтримати Мало-Ржавецьку громаду приїхали гості із села Степанці – прекрасний творчий аматорський колектив «Роси», який зачарував всіх гарним співом.

Також у програмі свята була лотерея, згадали і нагородили почесних громадян. Обдарували подарунками найстарших і наймолодших жителів села, не забули і про першокласників, і про сумлінних працівників.

Після урочистої частини та святкового концерту на людей чекала смачна каша та смажені стегенця.

А для наймолодших жителів цього села нашими, вже традиційними спонсорами, БФ «Урожай громаді» було подаровано веселі години на батуті та надувній гірці,а ще смачне частування солодкою ватою.

Свято вдалося на славу, гуляли довго і весело, адже в нашій громаді вміють святкувати.