Злодії крадуть і.. попадаються

Дата: 26.08.2018 14:37

Нещодавно по всіх старостинських округах Степанецької громади працівниками СКП «Благоустрій» було розвезено і встановлено контейнери для сміття. Жителі сіл були дуже вдячні керівництву громади за таку чудову акцію, адже проблема сміття вийшла сьогодні на світовий рівень. Скрізь, в цивілізованих країнах шукають різні шляхи вирішення такого важливого питання, отже і наша громада долучилася до цієї боротьби проти забруднення навколишнього середовища і робить все можливе, щоб спростити людям цю нелегку задачу. Та, нажаль, не всі мають совість і людську гідність та живуть за правилом: «Своя сорочка ближче до тіла». Не встигли контейнери звикнуть до свого місця, як від деяких із них, уже й слід прочах. Спочатку зник контейнер в Мартинівці, потім в Павлівці. Отакі меткі в нас є громадяни. Ну як так можна?! Адже поставили безкоштовно, користуйтеся на здоров’я, навіщо ж тягти додому? Хіба не всі ще знають – «Що посієш – те і пожнеш». І зло не залишиться без покарання. Вже ведуться слідчі роботи по виявленню злодіїв, і не без результатів. Так що скоро всі дізнаються, хто вчинив таке неподобство. Тож краще поставити їх так само тихенько, як і взяли, на свої місця, та не набиратися позору.