ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ – ЦЕ ВАЖЛИВО

Дата: 30.08.2018 09:08

Сучасний освітній заклад повинен бути центром інновацій: навчальних, виховних, розвивальних, соціальних, інформаційних, технологічних тощо.

Однією з актуальних проблем, яка стоїть перед освітою, є створення в установах освіти умов для збереження та зміцнення здоров`я дітей, організація безпечного, якісного, раціонального, збалансованого харчування відповідно до віку і стану здоров`я учнів та створення відповідних санітарно - гігієнічних умов харчування.

Для відновлення та модернізації приміщень їдалень навчальних закладів громади, рішенням сесії Степанецької сільської ради було виділено кошти на придбання будівельних матеріалів для ремонту зали шкільної їдальні у Степанецькій школі та проведення ремонту каналізаційної система в Мартинівському НВК.

На сьогоднішній день ремонтні роботи в обох закладах освіти майже завершені.

Окремо хотілось би зазначити, що ремонт в Степанецькому ліцеї проводили працівники комунального підприємства «СТЕП-АГРОБУД», яке поступово розширює поле своєї діяльності та долучається до виконання різноманітних завдань, що ставить йому до вирішення керівництво громади та депутатський корпус сільської ради.

Культура здорового харчування підлітків і дітей у будь-якому суспільстві в будь-яких економічних і політичних умовах є актуальною проблемою і предметом першочергової уваги, оскільки, цей чинник у значній мірі визначає майбутнє країни, генофонд нації. Здоров`я дітей – основа здоров`я майбутніх поколінь.