Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ ОДРАЗУ ВІДКРИЛИ ТРИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

Діти - це наше майбутнє, і для їх розвитку необхідна постійна фізична активність. Гармонійний розвиток, про який так багато твердять сьогодні педагоги, психологи та батьки, можливий, тільки при забезпеченні дітей зручним і безпечним місцем для ігор та занять спортом. 
Таким місцем можуть стати дитячі вуличні майданчики. Саме тут вони можуть гратись, пізнавати навколишній світ, розвиватися. Це особливе місце, що має велике значенням в житті кожної дитини. Саме тому основною метою встановлення дитячих майданчиків в населених пунктах нашої громади, є створення комфортних та безпечних умов розвитку дітей різного віку, покращення спортивних та розумових навиків дітей , активний відпочинок дітей та батьків, налагодження соціальних зв'язків між жителями громади та покращення благоустрою території.

Нещодавно маленьких жителів сіл Степанецької ОТГ чекала велика несподіванка – нові дитячі майданчики, які прикрасили центральні площі старостинських округів Згідно пропозицій по доукомплектуванню дитячих майданчиків в селі Беркозівка, Павлівка та Копіювате, виконавчим комітетом сільської ради закуплено слідуюче обладнання : спорткомплекс баскет - 3 шт.;карусель кружок - 2 шт.;дитяча гойдалка - 1 шт.;балансір - 3 шт.;Пружинка "Машинка" - 2 шт.;Пружинка "Лошадка-2" - 1 шт. Загальна сума доукомплектування - 95656 грн.

На протязі всього часу за вчасним і якісним виконанням робіт по встановленню дитячого майданчика проводили контроль найменші жителі села, чиї батьки приймали активну участь у проведенні робіт. Отже, тепер мами і бабусі із задоволенням ведуть туди своїх діток. На вихідних з ранку і до вечора на дитячих майданчиках тепер лунає дзвінкий сміх.
 

 « повернутися до списку новин