ДІТИ ТА ОНУКИ - НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК ДОЛІ.

Дата: 17.09.2018 09:30

15 вересня на подвір'ї Марії Якимівни Дорошенко , що мешкає в Полствині, зібралися діти, онуки, правнуки, вся родина, сусіди, односельці. Багато теплих слів, квітів, подарунків отримала господиня сьогодні. А ще спомини. Є що пригадати Марії Якимівні, адже позаду велике життя : і голодне дитинство, і війна, нелегкі повоєнні роки, непросте сільське життя. Та вона не скаржиться, бо, каже, що має найкращий подарунок долі, це її діти, онуки, правнуки. Привітати ювілярку з 90 річчям прийшли і в.о.старости Оксана Савенко, яка від імені сільського голови Яременка Олександра Івановича та всієї громади привітала Марію Якимівну. Також із теплим словом до ювілярки звернувся голова ветеранської організації Канівщини Віктор Дмитрович Дорошенко. З радістю  і теплотою ювілярка зустрічала всіх гостей, а вони дарували їй свої вітання.