МАРТИНІВКА МАЄ ГЛИБОКЕ КОРІННЯ

Дата: 18.09.2018 11:56

Гарного осіннього дня, 14 вересня 2018 року в селі Мартинівка відсвяткували гарне свято - День села. Це село має давню і цікаву історію. Свято відбулося традиційно на подвір’ї Мартинівського НВК, де було весело та гамірно, адже все село зійшлося відпочити від роботи по збору та заготівлі урожаю, тому що осінь на селі – це гаряча пора.

Розділити таке хороше свято до Мартинівчан прибули високопоставлені гості:

сільський голова Олександр Яременко, який звернувся до громади із привітальним словом

та громадський діяч, засновник соціальних проектів Ірина Ванникова, яка приїхала на святкування не з порожніми руками,

а привезла в подарунок сертифікат на придбання музичної апаратури в сільський клуб. Свято розпочали учні Мартинівськго НВК та місцеві аматори.

Фото без описуФото без опису

А також на свято завітав народний ансамбль танцю «Канівчанка» Канівського коледжу культури і мистецтв, а ще народний ансамбль народної музики «Здоровенькі були!»

та вокальний ансамбль «Любисток».

Запальні танці, прекрасні голоси та майстерно виконані музичні твори зігрівали людські серця протягом всієї концертної програми.

Також до уваги всіх присутніх була представлена виставка умільців дитячої творчості, яка захоплювала своєю різноманітністю.

Дітлахи знайшли свої потіхи біля автомата із солодкою ватою, а ще на батутах та надувних гірках, які їм надав традиційний спонсор БО «БФ «Урожай громаді».

В рамках святкової програми відбувся конкурс «Міс Мартинівка-2018». Цього року змагатись за першість виявили бажання 5 учасниць, які вступили до бою за титул «Найкрасивіша та найталановитіша», демонструючи не лише свої таланти і красу, але й рівень інтелектуального розвитку.

Конкурс включав в себе 6 етапів: 1.«Візитка» кожної учасниці; 2.Дефіле «Вишиванка»; 3.«Шоу талантів»; 4.Конкурс «Інтелект»; 5.Дефіле «Власний стиль», в якому учасниці демонстрували сукні створені з підручних матеріалів; 6.«Грація».

Титул «Міс Мартинівка-2018» отримала учениця 9 класу Котляр Яна, посівши беззаперечне перше місце. Усі учасниці були нагороджені поїздкою до м. Львів.

На завершення святкування всіх жителів та гостей села почастували смачною кашею та куриними стегенцями. Отже, День Села удався на славу, тому що в селі вміють і працювати добре, і гуляти гучно.