СПІВПРАЦЯ НА КОРИСТЬ МАЙБУТНЬОГО

Дата: 19.09.2018 07:16

За плечима усіх успішних практик завжди стоїть команда або люди, об’єднані спільною метою, спільними зусиллями, які роблять одну справу і йдуть в одному напрямку, аби уникнути історії лебедя, щуки та рака.

На прикладі нашої молодої громади, видно результати співпраці місцевої влади і бізнесу, спрямованої на процвітання сіл Степанецької ОТГ. Днями проходило встановлення у Мартинівському старостинському окрузі двох нових автобусних зупинок. На день народження села Мартинівка, яке відбулося 14 вересня, їх подарував громаді агроіндустріальний холдинг МХП.

Як говорять селяни, це дійсно дуже гарний і, головне, практичний подарунок. Зупинки стали окрасою Мартинівки та забезпечили комфортне очікування транспорту.

Тепер всі жителі чекатимуть транспорт на сучасних, безпечних зупинках громадського транспорту з укриттям від сонця, вітру та опадів.

І це лише перші, і не останні кроки корисної співпраці на шляху до процвітання добробуту людей на селі.