1-й тур Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнаків 2004 - 2005 років

Дата: 25.09.2018 15:13

19 вересня 2018 року  на стадіоні "Маракана" села Степанці відбувся 1-й тур Чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнаків 2004 - 2005 років народження, в якому зустрілися команда комунального закладу позашкільної освіти "Центр юнацької та дитячої творчості"  Степанецької ОТГ " Росава" (надалі - ЦЮД "Росава") та "Дніпро 80-2" м.Черкаси.

Честь команди ЦЮД «Росава» захищали такі юнаки : Писаренко Олександр, Бедловський Володимир, Бедловський Олег, Куреня Вадим, Перепилиця Максим, Назаренко Іван, Кардаш Тарас, Майборода Микола, Герман Володимир, Ромашко Микола, Лунін Максим, Ніколаєв Данііл, Богдан Антон, Дем'янчук Сергій, Яцун Владислав, Прохоров Сергій, Пустовий Віктор, Скочінський Владислав, Ярмоленко Микола

В запеклій боротьбі, з рахунком 2:1, перемогу вибороли вихованці ЦЮД "Росава". Голом відзначився Бедловський Володимир.

Тренер команди ЦЮД «Росава» -  керівник спортивного гуртка Бовшик Вадим Сергійович.

Наступний матч вихованці ЦЮД « Росава» проведуть 27 вересня у с. Білозір'я Черкаської області.