«Доки пам’ятаємо – живемо»

Дата: 26.09.2018 15:38

Осіння дощова днина не стала на заваді для людей, які не забувають своїх героїв. 25вересня цього року у Меморіальному парку поблизу Канева відбулися урочистості із нагоди відзначення 75-тої річниці Дніпровської повітряно-десантної операції та вшанування пам’яті полеглих воїнів за сприяння Канівського союзу ВДВ.

Пам’ятний захід «Доки пам’ятаємо – живемо», вже став традиційним. Цього дня всі небайдужі відвідують це місце, щоб згадати світлим словом подвиг юних героїв, які віддали своє життя в роки війни, щоб сьогодні над нами було чисте і мирне небо. Під час заходу присутні взяли участь у мітингу-реквієму із вшанування пам’яті загиблих десантників. Також відбулася конкурсна військово-патріотична програма для учнівських колективів та концертна програма творчих колективів.

.Учні Степанецької громади теж долучилися до цього урочистого заходу. Адже молодь повинна знати своїх героїв і їхні патріотичні вчинки та переймати славний дух своїх великих предків.