Мартинівка вітає своїх ювілярів

Дата: 08.10.2018 14:20

Фото без описуФото без опису

В п’ятницю 5 жовтня цього року, відсвяткували свій ювілей жительки Мартинівського старостинського округу: Беспала Марія Іллівна та Горошко Марія Іванівна.

Беспала Марія Іллівна народилася в с. Попівка, закінчила 8 класів. Після закінчення школи у віці 14 років поїхала працювати у м. Черкаси на Рафінадний завод. Згодом поїхала на Донбас, де працювала на будівництві шахти Стаханова.

Марія Іллівна в 1961 році приїхала до с. Мартинівка, де продовжила свою трудову діяльність на цукровому заводі. Має двох синів та п’ятьох онуків.

Горошко Марія Іванівна народилася в с. Беркозівка. Закінчила 7 класів. З 14 років працювала в колгоспі на відгодівлі телят. Потім працювала на цукровому заводі. На даний час про Марію Іванівну піклується соціальний працівник територіального центру.

Жінок привітали з ювілеєм працівники Мартинівського старостинського округу. Побажали їм міцного здоров’я та довгих років життя.