СВІТЛО ГОРИТЬ ПО ВСІЙ БЕРКОЗІВЦІ

Дата: 17.10.2018 12:04

Протягом 2014-2016 років на території села Беркозівка було реалізовано кілька проектів по будівництву вуличного освітлення. Освітити всі вулиці села у Беркозівської сільської ради не було фінансових можливостей.

Враховуючи пропозиції в. о. старости Івана Вощана, при формуванні заходів програми соціально - економічного розвитку Степанецької ОТГ на 2018 рік по Беркозівському старостинському округу було включено роботи по розширенню мережі вуличного освітлення в селі Беркозівка.

Проект «Будівництво мереж вуличного освітлення від ТП-426 (Л-1, Л-2), ТП-162 (Л-1, Л-2) та ТП-592 (Л-2) по вул. Шевченка та вул. Центральна в с. Беркозівка, Канівського району, Черкаської області по існуючим опорам Канівського РЕМ» на загальну суму 274 702,57 гривень реалізовано протягом вересня-жовтня цього року. Відтепер по вулицях Колгоспна, Центральна, Шевченка забезпечено комфортний рух пішоходів та транспорту у темну пору доби.