НА ПОКРОВУ - ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 18.10.2018 16:55
Кількість переглядів: 596

14 жовтня в селі Беркозівка відбулося святкування Дня села. Багато жителів з нетерпінням чекали на цю подію і активно готували концерт, виставку народної творчості тощо.

Свято почалося із вітального слова сільського голови Олександра Яременка, в якому він побажав всім щастя, здоров’я, успіхів в житті, наснаги, терпіння, здійснення всіх мрій та сподівань на краще майбутнє і наголосив, що завжди радий розділити з громадою такі світлі і радісні моменти.

Урочистості продовжились привітаннями та врученням подарунків родинам, у яких в цьому році народилися немовлята. Далі прозвучали вітання для найстарших жителів, для подружніх пар, які мають найбільший досвід сімейного життя і для цьогорічних ювілярів.

Порадували своїми виступами аматорський колектив Беркозівського сільського будинку культури,

ансамбль «Роси» Степанецького сільського будинку культури

та учні Беркозівської гімназії.

Глядачі захоплено аплодували митцям культури і з радістю підспівували артистам.

Притягувала до себе захопливі погляди виставка робіт сільських майстринь. На дітей чекали надувна гірка, батут, солодка вата від постійного партнера громади НВФ «Урожай».

Для всіх азартних людей розіграли безпрограшну лотерею.

На завершення свята жителів та гостей  частували смачною кашею, приготовленою вмілими господинями.