НОВА ЗУПИНКА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОПІЮВАТА

Дата: 25.10.2018 13:10

Жителям села Копіювата, які здійснюють поїздки до районного центру рейсовим автобусом та дітям шкільного та дошкільного віку, які збираються для поїздки шкільним автобусом на заняття до Мартинівського НВК та Беркозівської гімназії  в осінньо- зимовий період та в період негоди необхідно переждати дощ, сніг, вітер на автобусній зупинці чекаючи відповідний транспорт.

Тож стару автобусну зупинку в селі Копіювата, яка була встановлена близько  50 років тому, і якій вже не допомагали ні реконструкції, ні поточні ремонти, нещодавно було замінено на нову.

Жителі села Копіювата вдячні МХП ТОВ «НВФ «Урожай»,  о завдяки співпраці з Степанецькою ОТГ, надали допомогу у виготовленні та встановленні нової автобусної зупинки в центрі села .