Дата: 01.11.2018 12:09

Змістовно, урочисто, яскраво провели учні Степанецького ліцею 18 жовтня — I етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 53 учні 5-11 класів.
На відкритті конкурсу школярі читали поезію Т. Шевченка, з задоволенням слухали анотації книг про Великого Кобзаря, дивилися інсценізацію творів про дитячі роки Тараса Григоровича.
За результатами виконання творчих робіт були визначені переможці, які будуть брати участь в II етапі Конкурсу:
Чибрас Єлизавета (5 кл.); Пілц Вікторія (6 кл.); Степанець Каріна (7 кл.); Лисак Ліна (8 кл.); Ткаченко Олександр (9кл.); Яременко Дарина (10 кл.); Доценка Олена (11кл.)
Вітаємо переможців
Бажаємо успіхів та високих досягнень в наступному етапі!