Степанецька громада
Канівський район, Черкаська область

НЕЗВИЧАЙНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

 5 листопада 2018 року до відділення стаціонарного догляду територіального центру Канівського району завітав священик Сергій Нікітін, настоятель Козацької церкви в м. Каневі Української Православної Церкви Київського Патріархату.


 Священик відразу встановив із старенькими довірливі, теплі стосунки під час щирого діалогу та провів пізнавальні співбесіди. Мешканці відділення були вражені щирим прагненням священнослужителя донести до присутніх велич Господньої любові до кожної людини, якою б вона не була.


З радістю та задоволенням підопічні відділення отримали подарунки від прихожан Козацької Церкви та поласували солодощами та короваєм за чашкою чаю разом зі священиком.
Візит настоятеля Козацької Церкви священика Сергія до одиноких людей похилого віку став проявом благодійності та щирості по відношенню до ближнього.
Прикладом руйнування бар’єрів між священнослужителем та пересічним громадянином став шаховий турнір, який був запропонований самим же священиком.
Зустріч закінчилась спільною молитвою з освяченням та миропомазанням. Задоволення від зустрічі отримали, як мешканці відділення, так і священик Сергій.

 


Є надія на те, що сьогоднішня зустріч стане початком довготривалої дружби і співпраці. Жителі  цього будинку та весь колектив дякують всім небайдужим прихожанам Козацької Церкви, причетним до цього заходу.

 « повернутися до списку новин