ЧОЛОВІК З ВЕЛИКОЇ БУКВИ

Дата: 07.11.2018 15:51

7 листопада цього року відсвяткував свій ювілей Володимир Іванович Шакало, корінний житель села Степанці, який народився в цьому мальовничому селі, пройшов тяжкі випробування долі. Ще в ранньому дитинстві, внаслідок вибуху снаряду, яких тоді багато залишилося в післявоєнний період, втратив руку та ногу, отримав контузію, пробув тривалий час в комі… Але він вижив, тому що прийшов у цей світ не просто так, він прийшов служити людям. Доля подарувала йому іще один шанс. Він виріс, здобув бухгалтерську освіту, одружився, більше сорока років пропрацював в Степанецькій сільській раді: був спочатку секретарем, потім до пенсії сумлінно працював головним бухгалтером. Розділив свій трудовий шлях із десятьма головами сільської ради, і з усіма ними знаходив спільну мову та був радий допомогти своєю добросовісною працею. А ще цей чоловік – чудовий сім’янин. Разом із дружиною Лідією Миколаївною виховали сина та доньку,мають трьох онуків та правнучку Міланку. І взагалі, ця хороша сім’я гідна бути справжнім взірцем для молодого покоління. Порядні, працьовиті, добрі та відкриті люди.

Привітати ювіляра приїжджали представники Степанецької ОТГ та бувші колеги. Для такої хорошої людини було замало теплих слів і гарних квітів. Це чоловік із великої букви, бо він шанований людьми в селі, зігрітий сімейним теплом великої родини, сам Господь оберігав його все життя, тому що він присвятив його для людей.