ПІДСУМКИ ПІДБИТО...

Дата: 12.11.2018 16:15

10 листопада в селі Павлівка урочисто підбили підсумки святкувань Днів Села по громаді.

В сільському клубі відбувся концерт на який завітали майже всі жителі села, а також прибуло чимало гостей.

Відкрив урочистості, присвячені Дню села, перший заступник сільського голови Павло Зоренко, який подякував організаторам свята за привітну атмосферу, висловив слова вдячності всім хто бере активну участь у повсякденному житті села та побажав миру, терпіння, здоров’я, добра і благополуччя.

Директор ТОВ «МИР-СЕМ» Валентина Балинська продовжила вітальну частину промовою та врученням подарунків павлічанам.

Від громади подарунки вручали заступник сільського голови Юлія Мітакі. та в. о. старости Леонід Дука.

Не забули ні за найстарших, ні за найменших, згадали всіх найталановитіших та найстаранніших

заохотили тих, хто тільки одружився, і тих хто пройшов пліч о пліч не одне десятиліття.

Місцевий аматорський колектив, під керівництвом Тетяни Яременко, подарував присутнім яскраву концертну програму, яка була насичена піснями, запальними танцями та дотепним гумором.

По закінченню святкування на всіх, як завжди, чекала смачна козацька каша та смажені стегенця. Тож свято вдалося на славу.