РІДНА МОВА, РІДНЕ СЛОВО...

Дата: 13.11.2018 07:00

9 листопада КЗ «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньоії освіти» урочисто і змістовно відзначив День української писемності і мови.
Свято розпочалося тематичним усним журналом «Плекаймо рідне слово» , який підготувала Бакуменко Л.П.

Фотоколаж із висловів відомих людей про українську мову доповнила виставка книг «Люби, вивчай рідну мову»,

організована бібліотекарем Гур’яновою Т.В. Для учнів 2-4 класів було проведено гру-квест знавців української мови.

За ініціативи вчителя української мови та літератури Яременко Ю.В., два десятки старшокласників вперше перевірили свої знання з мови, долучившись до Всеукраїнського радіо диктанту.

29 учнів молодшої школи та 101 учень основної і старшої школи виконували письмові роботи, підготовлені вчителями - філологами.

Найкращими знавцями української мови стали Назаренко Анастасія (3 клас), Мокрієнко Юлія(4 клас), Чибрас Єлизавета (5 клас), Пілц Вікторія та Свечкарьова Дар’я(6 клас) , Степанець Каріна та Душко Уляна (7 клас), Лисак Ліна (8 клас), Ткаченко Олександр (9 клас), Яременко Дарина (10 клас), Доценко Олена (11 клас). Вітаємо переможців і бажаємо успіхів у наступному етапі.
Кульмінацією свята став мовний КВК  між учнями 6 та 7 класів, який підготували Скляренко О.О. та Яременко Ю.В.

Учні читали власну поезію, відгадували ребуси, кросворди, «мовні плутанинки», змагалися у вимові скоромовок, демонстрували пантоміму вивчених творів.

Активну участь у конкурсі знавців прислів’я та приказок взяли вболівальники. Впевнену перемогу здобула команда учнів 7 класу «Гноми».

Впродовж всього дня у ліцеї звучали пісні про Україну та українську мову.