В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ - ЗДОРОВИЙ ДУХ

Дата: 15.11.2018 19:50

Фітнес – це не просто один зі способів скидання ваги і накачування м'язів, а розумна і технологічна індустрія здоров'я.

В останні роки все більше людей відвідують тренажерні зали. Перераховувати плюси тренувань можна нескінченно – це і прекрасне самопочуття, і струнка фігура,і бадьорий настрій. Заняття в спортзалі допомагають нормалізувати обмінні процеси та гормональний баланс. У результаті тіло стає міцним і підтягнутим.

Пропагування здорового способу життя один із пріоритетних напрямків роботи відділу освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ. Втілюючи його в життя, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради ОТГ Віолетта Семенова, на базі спортзалу Степанецького ліцею безкоштовно проводить фітнес-тренування для всіх бажаючих.

Тож запрошуємо прийти і привести в гармонію своє тіло і дух, бо, як кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух!»