Безсмертя рідної мови.

Дата: 22.11.2018 16:01

Змістовно, урочисто, яскраво відзначили загальнодержавне свято День української писемності та мови заклади загальної середньої освіти Степанецької ОТГ. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика давно переріс рамки мовного конкурсу і перетворився на справді народний рух, що утверджує безсмертя рідної мови.

Учні закладів загальної середньої освіти Степанецької ОТГ поринули у світ милозвучності рідної мови, були охоплені не тільки написанням диктанту, а й різними позакласними святковими заходами: проведено святкові лінійки, мовні конкурси, конкурси на кращі стінгазети, вікторини, експозиції, виставки.

Участь у І етапі Конкурсу взяли 242 учні із 2-х закладів загальної середньої освіти. Для участі у ІІ етапі Конкурсу подано заявки на 21 учня – переможця І етапу. 17 листопада 2018 року пройшов ІІ етап Конкурсу, переможцями якого стали 3 учні Степанецького ліцею: Назаренко Анастасія, учениця 3 класу (учитель Голодненко Л. В.), Мокрієнко Юлія, учениця 4 класу (учитель Чорноіван О.І.), Пілц Вікторія, учениця 6 класу (учитель Скляренко О.О.), та учениця 8 класу КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів" Голєва Аліна (учитель Слива С.Є.). Роботи цих учнів подано на розгляд членів журі ІІІ етапу Конкурсу.

Бажаємо юним мовознавцям стати учасниками ІІІ етапу і в разі участі - перемогти!  Вчителям, які підготували переможців, творчих успіхів і натхнення у роботі!