Займатися спортом на зручному стадіоні - це реально

Дата: 01.12.2018 08:44

Протягом останніх років активно прогресує негативна тенденція, яка характеризує погіршення фізичного розвитку і здоров’я дітей та молоді. Практика підтверджує, що більше як половина учнів загальноосвітніх навчальних закладів та молоді в цілому мають незадовільну або досить низьку фізичну підготовку і нездатні досягати тих стандартів досконалості і вправності, сили і швидкості, які відповідають узгодженому світовою науково-спортивною громадськістю рівню. Одним з першочергових завдань у справі поліпшення зазначеної ситуації є необхідність покращення всіх форм позаурочної та позашкільної роботи, оновлення відповідної матеріальної бази для занять фізичною культурою і спортом, що в свою чергу, дасть змогу забезпечити всебічний розвиток рухових якостей учнів, сучасної молоді та жителів громади, сприятиме збереженню і зміцненню психічного і фізичного здоров’я.

Для організації занять з фізичної культури в кожному навчальному закладі, має бути необхідна спортивна база (футбольне, баскетбольне, волейбольне поля). Переймаючись проблемою відсутності біля Степанецького ліцею будь якого спортивного об’єкту, керівництво ОТГ наполегливо працювало над вирішенням цього питання. В результаті протоколом Комісії щодо розгляду пропозицій стосовно формування переліку об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» від 18.10.2018 №2 було внесено до цього переліку спортивний майданчик Степанецького ліцею. Тож незабаром наші учні матимуть змогу займатися спортом на зручному стадіоні.