Потрібно зберегти відділення Укрпошти в селах

Дата: 01.12.2018 08:48

Інформація про наміри закриття поштових відділень зв’язку створила соціальну напругу серед мешканців територіальної громади, адже вони будуть позбавлені можливості своєчасно сплачувати комунальні послуги, отримувати пенсію, заробітну плату, дохід від надання землі в оренду, інші соціальні виплати, призведе до звільнення працівників Укрпошти.

В цілях економії «Укрпошта» з 11,5 тис. відділень збирається залишити 4,3 тис. Процес уже запущено. У 2017 році закрито 827 філій, 2018 — понад 700 економічно невигідних відділень, а з 1 січня 2019 року «Укрпошта» не доставлятиме пенсії і закриє 5–7 тис. стаціонарних відділень, скоротивши 30% персоналу.

Тисячі людей залишаться без роботи, а мільйони — без можливості отримати посилку, газету, пенсію, відправити лист або ж заплатити за комунальні послуги.

За численними зверненнями мешканців громади виконавчий комітет Степанецької ОТГ підготував та направив керівництву Укрпошти відповідне звернення, з проханням врахувати думку жителів територіальної громади і не допустити закриття поштових відділень зв’язку. Результати розгляду вищезазначеного звернення будуть оприлюднені на офіційному сайті громади та у інформаційному віснику.