Людським теплом і добротою зігріваються серця.

Дата: 04.12.2018 06:47

Доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. В Україні живе 2 млн. самотніх. Така їхня доля - залишитися у чотирьох стінах, сам на сам зі своїми проблемами, хворобами. Але наше суспільство не забуває про цих людей. 3 грудня в Україні відзначається міжнародний день людей з інвалідністю.

Це робиться для того, щоб люди з особливими потребами відчули піддержку і увагу свого ближнього. Що людині потрібно для щастя? …

Так, - здоров'я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді.

В Степанецькій ОТГ в цей день представники громади відвідали всі сім’ї, в яких проживають дві і більше  людини з інвалідністю.

Юлія Мітакі – заступник сільського голови разом із Олександром Хоменком – головним спеціалістом відділу земельних ресурсів завітали до цих людей і від імені сільського голови Олександра Яременка поцікавилися, як їхні справи, підбадьорили добрим словом та підтримали їх продуктовими наборами. На вустах розквітали посмішки, очі загорялися теплими вогниками надії, серця сповнювалося добротою. Адже для щастя потрібно так не багато… Проста людяність, відчуття, що про тебе не забули, що ти комусь потрібен в цьому світі.