Черкаська область, Черкаський район

Волейбольна першість ДЮСШ «Колос»

Дата: 04.12.2018 15:50
Кількість переглядів: 724

Фото без опису02 грудня проведено  відкриту Першість Канівською районною ДЮСШ «Колос» з волейболу серед дівчат 2001 р.н. та молодші. В змаганнях приймали участь   команди відділень волейболу Канівської районної ДЮСШ «Колос»  с. Таганча, Ліпляве, Бобриця, ДВК «Вікторія», Степанецького ліцеюНа першій стадії змагань після жеребкування команди грали в підгрупах по коловій системі. Переможці підгруп розіграли 1-2 місця, команди які посіли другі місця в підгрупах грали за 3-4 місця, треті команди підгруп грали за 5-6 місця.  Хороший рівень гри показала команда  дівчат Канівської районної ДЮСШ «Колос», тренер Кузнєцова Н.В., яка  виборола перше місце, друге місце посіли волейболістки ДВК «Вікторія», 3 місце - у команди Степанецького ліцею. Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.