ВЧИТИСЬ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

Дата: 12.12.2018 16:32

Фото без опису10 грудня цього року  відсвяткував свій 80-й День Народження Востріков Володимир Михайлович. Народився іменинник у Росії, проживав в селі Мельники, разом із дружиною Раїсою Максимівною виховали чотирьох чудових доньок. Свою трудову діяльність присвятив землі, працював трактористом у місцевому господарстві. На даний час проживає із донькою Костенко Аллою Володимирівною в селищі Степанецьке, куди переїхав майже 20 років назад. Вже став місцевим жителем. Привітний щирий чоловік, дуже любить читати книги – перечитав всі художні книги, які є дома, а тепер взявся за доньчині математичні посібники. І це дуже добре, адже вчитися ніколи не пізно. Привітати ювіляра завітали представники Степанецької ОТГ: заступник сільського голови Юлія Мітакі та головний спеціаліст відділу земельних ресурсів Олександр Хоменко. Від імені сільського голови Олександра Яременка на адресу Володимира Михайловича прозвучали щирі слова з побажаннями щастя здоров’я та всього самого найкращого. А ще на згадку про цей теплий візит гості подарували красиві квіти та теплий подарунок.